Поиск
  • Cabinet

Поговоримо про ПРЕСЕТИ?)


Грецький філософ і математик сказав: “ Дайте мені точку опору і я переверну світ”. Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати: 📷📸Instagram - це така точка, на вершині якої стоїть не задоволення особистих потреб, а потреба в самовираженні. Якщо в інших соцмережах велику перевагу надають зоровому каналу сприйняття, то Instagram - налаштований саме на візуальний контент. 📷📸Поява Instagram сильно змінила модну блогосферу. Якщо раніше круті блогери крім фотографій писали якісь тексти, то тепер вони спокійно можуть ділитися різним відео, запускати прямі ефіри та добавляти розповіді. На даний час для більш активного ведення Instagram використовують так звані “ пресети”.

📷📸Пресети - певний набір налаштувань, який можна застосовувати для різних знімків. На сьогодні вони використовуються в єдиній кольоровій гамі та скорочують час обробки.

Найчастіше пресети використовують в Adobe Lightroom - це програма по обробленню фотографій. За допомогою lightroom можна відредагувати колір, прибрати непотрібний, збільшити яскравість або насиченість певного кольору. Тому, завдяки зручним фільтрам та інструментам швидкого налаштування в Lightroom ви з легкістю створюватиме саме такі зображення, які виникатимуть у вашій уяві.

Хочете дізнатися більше? Тоді вам до нас, де ви відчуєте просту, надзвичайно душевну атмосферу та зможете посмакувати смачною кавою.

📷📍Наша адреса: м. Вінниця, вул. Пирогова, 112а

Просмотров: 0

© CABINET, 2018                                     by victorhereha

  • Відвідати сторінку CABINET у Fb
  • Відвідати сторінку CABINET у Insta