Поиск
  • Cabinet

Курс Java Core

Java — в списку топових ІТ-професій і найочікуваніших курсів у Pointer. Ви чекали і це здійснилось! Вже в січні стартує навчання першої групи Java-розробників.

Чому саме Java: ✔ спеціалісти мають великий попит серед роботодавців і ще довго триматимуться у рейтингу найзатребуваніших айтішників; ✔ рівень зарплат розробників — причина мрій та прагнень, обговорень і заздрощів усіх, хто хоче чи вже в ІТ; ✔ програмування — це дуже цікавий і захоплюючий процес: вивчивши цей “предмет”, тобі ніколи вже не буде нудно і навряд чи захочеться повернутись до звичної роботи.

Для кого курс Java Core? ▪ для кожного, хто щось чув і читав про Java, хто думає, що програмування — це точно його тема; ▪ для тих, хто вже вивчив мову програмування, а тепер хоче змінити її на Java; ▪ якщо ти хочеш змінити професію, роботу, своє життя, в тебе все ок з логікою і мотивацією до створення чогось нового. Якщо ти любиш непрості задачі і виклики, Java тобі прийдеться до смаку;) ▪ кожного, хто хоче “увійти в ІТ” і зайняти там хорошу позицію з гідною оплатою своїх знань та навичок.

Що дасть тобі курс Java Core : 1. Дізнаєшся все про розробників та задачі, які вони виконують. 2. Познайомишся із середовищем та інструментами програміста. 3. Вивчиш та користуватимешся компіляторами. 4. Кодуватимеш, використовуючи математичні, логічні, бінарні оператори, масиви, цикли, класи, наслідування, поліморфізм, композицію, агрегацію, сералізацію, потоки, рефлексію та патерни. 5. Вивчиш різні колекції, що допоможуть в подальшій розробці. 6. Навчишся створювати свої виключення. 7. Ознайомишся з Java8 та JUnit. 8. Зможеш працювати з Базами даних. 9. Писатимеш консольні аплікейшени будь-якої складності 10. Складеш професійне резюме.

✔ Старт курсу: 16 січня. Невелика група: 12 студентів +1 безкоштовне місце на курсі для людей з обмеженими можливостями.

Інструктор — Oleksandr Kazimirov — Java Software Engineer, досвід роботи з Java, а також менторства — понад 4 роки. Серед проектів: Billing, scheduling and management system, Third party game integration system, Workforce management system, Analysis system for municipal department, Document management system for Raiffeisen Bank Aval‎, Online sport nutrition store.

▪ Графік занять: 5 годин в тиждень Java: Ср 19:00-21:00, Сб 10:00-13:00. 2 год/тиждень — IT English.

Розгорнута програма курсу ▶ https://goo.gl/fXtikq

✔ У фіналі навчання тебе чекає робота над власним проектом, підготовка до захисту і власне захист, написання резюме. І, звісно ж, сертифікат про успішне навчання у Pointer;)

▪ Скільки: 11 600 грн до 31 грудня, 12 600 грн з 1 січня.

▶ Реєстрація на нашому сайті: https://pointer.vn.ua/java-core

Просмотров: 0

© CABINET, 2018                                     by victorhereha

  • Відвідати сторінку CABINET у Fb
  • Відвідати сторінку CABINET у Insta